Spo-Konstrukcje » Usługi

Projektowanie konstrukcji stalowych

Jako liderzy w produkcji konstrukcji stalowych dbamy o kompleksowość naszych usług oraz zapewnienie profesjonalnej realizacji wszystkich kolejnych etapów powstawania.

Optymalizacja procesu powstawania konstrukcji stalowej w Opolu wymaga każdorazowo przygotowania drobiazgowego projektu konstrukcji stalowej, odpowiadającej konkretnemu zleceniu i oczekiwaniom względem finalnego produktu. W ramach podjętej współpracy podejmujemy się nie tylko produkcji konstrukcji stalowych, ale również projektowania konstrukcji stalowych.

Dlaczego projekt konstrukcji stalowych jest tak ważny?

Konstrukcje stalowe w Opolskiem, ze względu na swoje cechy charakterystyczne, są powszechnie dzisiaj wykorzystywane w różnych dziedzinach gospodarki. Można spotkać je m.in. w lotnictwie (budowa hangarów na samoloty różnej wielkości), budownictwie (hale magazynowe) czy też w motoryzacji i w górnictwie. Właściwe projektowanie konstrukcji stalowych pozwala na dopasowanie planowanej inwestycji do założeń, przeznaczenia, ale również zakładanego budżetu.

W produkcji konstrukcji stalowych, poza dopasowaniem do wymogów konkretnej branży, najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa przebywającym wewnątrz konstrukcji ludziom. To właśnie na tej kwestii w projektowaniu konstrukcji stalowych skupiamy się najmocniej.

Produkcja konstrukcji stalowych

Dopiero stworzenie kompleksowego projektu konstrukcji stalowej umożliwia rozpoczęcie produkcji konstrukcji stalowej w Opolu. Prace wykonywane są ściśle zgodnie z ustaleniami oraz obliczeniami, przy użyciu najnowszych technologii oraz nowoczesnego sprzętu. Takie postępowanie gwarantuje niezawodność oraz solidność konstrukcji.

Spawanie konstrukcji stalowej

Uwieńczeniem zlecenia jest spawanie konstrukcji stalowej na wskazanym miejscu. Gotowe konstrukcje stalowe w Opolu powstają w wyniku połączenia przygotowanych wcześniej elementów. To ostatni etap prac, jakie wykonywane są podczas finalizacji produkcji konstrukcji stalowych. Gwarancją precyzyjnie wykonanych prac montażowych jest nie tylko ogromne doświadczenie naszych pracowników, ale również wykorzystywanie najlepszych gatunków stali S235N oraz S690Q.

Dlaczego warto zlecić nam projektowanie konstrukcji stalowych?

Jako firma wiodąca na rynku produkcji konstrukcji stalowych, posiadamy niezbędne zaplecze techniczne, merytoryczne oraz wieloletnie doświadczenie. Zaufanie naszych klientów najlepiej zaś nam pokazuje, że nasze starania są dostrzegane, a praca – jest na rynku wysoko ceniona.

  • Bariery i odboje zabezpieczające
  • Stoły produkcyjne i warsztatowe
  • Bramy przesuwne i rozwierane
  • Schody