Strona główna » Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych

Różnego typu konstrukcje stalowe to elementy chętnie wykorzystywane w przemyśle i budownictwie. Każdego dnia możemy spotkać się z nimi w  różnego typu halach sportowych, magazynach, pawilonach, galeriach i sklepach. Czy warto zdecydować się na takie rozwiązania? Czy to korzystny wybór dla przedsiębiorców?

Konstrukcje stalowe – jakie są ich zalety?

Przede wszystkim stal to budulec wysokiej jakości, niezwykle trwały, który nie ma sobie równych pod względem wytrzymałości oraz sprężystości. Takie konstrukcje cechuje krótki czas budowy, nie uzależniony od warunków pogodowych. W razie potrzeby można je w przyszłości zmieniać i modyfikować zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami naszej firmy i jej rozwojem czy też rozbudową. Niewątpliwą zaletą konstrukcji wykonanych ze stali jest łatwość ich naprawy w razie ewentualnego uszkodzenia lub wymiana poszczególnych elementów na nowe, a zniszczone bądź niepotrzebne fragmenty można oddać na złom, odzyskując chociaż część zainwestowanych wcześniej pieniędzy. 

Montaż konstrukcji stalowych

Czy montaż konstrukcji stalowych posiada jakieś wady?

Zasadniczo nie, ale należy bezwzględnie pamiętać o odpowiednim ich zabezpieczeniu przeciwkorozyjnym i przeciwogniowym!

Firma SPO KONSTRUKCJE STALOWE oferuje projekt montażu konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienie klienta, dopasowany do jego szczegółowych oczekiwań, planów i potrzeb. Wszystkie konstrukcje spełniają normy i certyfikaty bezpieczeństwa, wykonane są ze stali najwyższej jakości, wytrzymującej duże obciążenia, działanie różnego rodzaju warunków atmosferycznych i mechaniczne uszkodzenia. W  asortymencie firmy znajdziemy: podesty technologiczne, schody i podesty robocze, bariery i odboje zabezpieczające, hale przemysłowe, produkcyjne, magazynowe, handlowe, sportowe, wiaty garażowe i przystankowe, konstrukcje wsporcze maszyn, ramy stalowe. Istnieje także możliwość wykonania nietypowych elementów o specyficznych wymiarach czy kształtach.  

  Profesjonalna ekipa specjalistów dba o najdrobniejsze szczegóły wytwarzanych konstrukcji, w tym także jakże ważną ochronę przed korozją stosując w tym celu skuteczne metody: malowanie natryskowe oraz proszkowe, a także cynkowanie ogniowe i galwaniczne. Szczegółowa wycena konstrukcji stalowych odbywa się po wcześniejszym ustaleniu oczekiwań oraz wykonaniu wstępnego projektu. Warto zajrzeć na naszą stronę i przejrzeć dotychczasowe realizacje będące czytelnym dowodem na to, że jest to firma godna zaufania, chętnie wybierana przez klientów mimo sporej konkurencji panującej w branży. 

  Zapraszamy do kontaktu!

  +48 781 663 184

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Nasza firma ma na koncie wykonawstwo różnego typu konstrukcji stalowych – możemy więc pochwalić się fachową wiedzą oraz doświadczeniem.

  Realizując projekty uwzględniamy wszystkie wymagania i preferencje inwestora ‒ również te dotyczące budżetu, dbamy o to, by czas montażu był skrócony do minimum, a wykonane przez nas konstrukcje doskonale sprawdzały się przez długi czas.

  Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań do kontaktu.