Spo-Konstrukcje » Konstrukcje stalowe budynków

Konstrukcje stalowe budynków

Od lat tworzymy dla naszych klientów trwałe i solidne konstrukcje stalowe na potrzeby magazynowe oraz przemysłowe. Jako renomowana wytwórnia konstrukcji stalowych, posiadamy doświadczenie, niezbędny sprzęt oraz najlepszych fachowców, dzięki którym każdego dnia na mapie Polski pojawiają się nowe obiekty. Bazujemy na najlepszych materiałach, cenimy sobie wysoką jakość i dokładność wykonania, dlatego nieodmiennie cieszymy się zaufaniem kolejnych przedsiębiorców.

Nasza oferta konstrukcji stalowych budynków jest stale rozszerzana i dopasowywana do okoliczności, oczekiwań oraz możliwości finansowych naszych Klientów.

Dlaczego warto inwestować w konstrukcje stalowe w Opolskiem?

W przemyśle budowlanym konstrukcje stalowe budynków mają bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdzają się przy budowaniu hal magazynowych, dyskontów, hurtowni czy nowoczesnych i designerskich salonów samochodowych. Konstrukcje stalowe w Opolskiem są też powszechnie wykorzystywane do stawiania solidnych garaży na prywatnych posesjach.

Zalety konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe budynków wznosi się znacznie szybciej niż budowle murowane, stawiane w tradycyjny sposób. Dzięki temu można zaoszczędzić cenny czas, niezbędny do dotrzymania terminów. Jednocześnie producenci konstrukcji stalowych są w stanie znacznie ograniczyć koszty planowanej inwestycji – mimo wysokich cen surowca, jakim jest stal, wciąż konstrukcja stalowa będzie bardziej opłacalną opcją od tradycyjnego budownictwa.

Konstrukcje tego typu są w pełni uniwersalne i pozwalają na ich dowolne zagospodarowanie i przeznaczenie. Pozwalają stworzyć wielkopowierzchniowe, zadaszone przestrzenie, w których bez trudu można się poruszać i które można dowolnie rozbudowywać. Solidna i trwała konstrukcja stalowa opiera się niesprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz mechanicznym uszkodzeniom czy korozji, dlatego, mimo tymczasowego charakteru, często okazuje się trwałym rozwiązaniem.

Propozycje wytwórni konstrukcji stalowych

Wśród dostępnych na rynku konstrukcji stalowych można wyróżnić trzy najczęściej wykorzystywane typy:

  • Konstrukcje stalowe budynków prętowo-szkieletowe, które zazwyczaj służą do tworzenia hal magazynowych i wspomagają budowę dachów;

  • Konstrukcje stalowe prętowo-ciągowe, najczęściej stosowane w przypadku dachów o dużych powierzchniach oraz wiszących mostach;

  • Konstrukcje stalowe powierzchniowe, zazwyczaj znajdujące zastosowanie w budowaniu zbiorników.

Obecnie nasza oferta najlepszej w regionie wytwórni konstrukcji stalowych obejmuje pierwszy rodzaj – konstrukcje stalowe budynków oraz hal magazynowych. Nie wykluczamy jednak poszerzenia zakresu naszej przyszłej działalności.