Spo-Konstrukcje » Hale stalowe

Montaż hal stalowych

 

Nowoczesne, solidne hale stalowe to rozwiązanie konstrukcyjne z powodzeniem realizowane na obiektach przemysłowych wielkopowierzchniowych typu magazyny, pawilony spożywcze i handlowe, obiekty targowe, logistyczne, produkcyjne, a nawet w branży rolniczej i sportowej. Do ich głównych zalet z pewnością można zaliczyć szybkość montażu, prostotę, uniwersalność i funkcjonalność. Śmiało można powiedzieć, że hale stalowe zdominowały współczesne budownictwo przemysłowe. 

Jakie warunki powinny spełniać hale stalowe?

Przede wszystkim konstrukcja hal stalowych musi być mocna i stabilna, spełniająca wszelkie normy i wymogi bezpieczeństwa – tak, aby przebywanie w niej nie narażało pracowników bądź klientów na żadne niebezpieczeństwo. Po drugie hala musi zachowywać odpowiednie warunki temperatury powietrza oraz wilgotności. Rozsądnie wybrany producent hal stalowych z całą pewnością zadba o wszystkie wyżej wymienione aspekty, zachowując jednocześnie walory estetyczne takiej hali. 

Na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniej hali stalowej dla swojej firmy?

Najważniejsze na co musimy zwrócić uwagę to dopasowanie wielkości i możliwości technicznych do naszych oczekiwań i rodzaju prowadzonej działalności, czyli w praktyce przeznaczenia docelowego takiej hali. Kluczową rolę odgrywa oczywiście także materiał, z jakiego konstrukcje są wykonane – stal zdecydowanie będzie najlepszym wyborem, wytrzymałym na intensywną eksploatację przez długie lata. 

SPO-Konstrukcje – sprawdzony producent hal stalowych

Firma SPO Konstrukcje Stalowe specjalizuje się w produkcji i montażu różnego typu konstrukcji, elementów i obiektów stalowych, oferując swoim klientom kompleksowe usługi – wykonanie projektu, produkcję, transport i montaż zamówionego towaru.  Montaż hal stalowych zdecydowanie warto powierzyć w ręce profesjonalistów. Zespół doświadczonych specjalistów dysponujący nowoczesnym sprzętem, stworzy nawet dla najbardziej wymagającego klienta projekt hali stalowej o dowolnym kształcie, wielkości i przeznaczeniu, a w kolejnym kroku zadba o terminowy i bezpieczny montaż hali stalowej w miejscu jej przeznaczenia. Co ważne, firma uzyskała niezbędne certyfikaty, gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Koniecznie zapoznaj się z pełnym asortymentem świadczonych usług: konstrukcje stalowe, podesty, zabudowy z płyt warstwowych, bariery i odboje zabezpieczające, stoły produkcyjne i warsztatowe, schody oraz bramy.